Homelike Luxury Flat On Gyulai Pal

  • 70 м²
  • 2 спальні
  • 1 ванна кімната
  • 6 гостей
  • 3 ліжка

Homelike Luxury Flat On Gyulai Pal Budapest розташовані всього за 1.1 км від Центрального ринку і мають Wi-Fi як для бізнесу, так і для відпочинку. Апартаменти розташовані в межах 20 хвилин пішої прогулянки від залізничного вокзалу Вокзал Ньюгаті та зовсім неподалік від автовокзалу Nagy Diofa utca.

Апартаменти з видом на місто мають зону відпочинку і кухню. Homelike Luxury Flat On Gyulai Pal пропонують гостям фен і банні рушники. Крім того, також є гаряча ванна, окремий туалет і душ.

Homelike Luxury Flat On Gyulai Pal пропонують гідромасажну ванну, щоб забезпечити гостям максимальний відпочинок.

Це помешкання пропонує гостям зручності для самостійного приготування їжі, такі як кухня та обідня зона, для їхнього задоволення.

Серед місць, які варто відвідати, - церква Матьяша, що на відстані 2.6 км від апартаментів. Homelike Luxury Flat On Gyulai Pal розташовані на відстані 10 хвилин їзди машиною від міського парку. Помешкання знаходиться недалеко від станції метро Blaha Lujza Square, яка розташована на відстані 5 хвилин пішки.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Homelike Luxury Flat On Gyulai Pal Будапешт
Tas Residences Apt 1-2
Ціна лише для моб. пристроїв

Tas Residences Apt 1-2

10
Чудово 4 відгуки
98 м від помешкання
USD 142 USD 128
за ніч
K31 Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

K31 Apartment

9.4
Блискуче 47 відгуків
158 м від помешкання
Stylish New Central Studio With Ac
Ціна лише для моб. пристроїв

Stylish New Central Studio With Ac

8.5
Відмінно 6 відгуків
166 м від помешкання
USD 50 USD 45
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    ім.Ференца Ліста
    21 км

    Залізничні вокзали

    Eastern Railway Station
    1.4 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Шаттл

    • Платний трансфер від/до аеропорту

    Послуги на території

    • Експрес реєстрація заїзду/ виїзду
    • Пральня

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    Для людей с обмеженими можливостями

    • Номери/ послуги для людей з інвалідністю
    • Вільне пересування на інвалідних візках

    В номерах

    • Опалення
    • Звукоізольовані номери
    • Зона відпочинку
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Номери для алергіків
    • Ліфт
    • Детектори диму
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Номер ліцензіїMA20018162
    Часті питання
    • У квартирі Homelike Luxury Flat On Gyulai Pal можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Homelike Luxury Flat On Gyulai Pal не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості зможуть скористатися повністю обладнаною кухнею з кавоваркою, холодильником і духовкою.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    ім.Ференца Ліста
    21 км

    Залізничні вокзали

    Eastern Railway Station
    1.4 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Homelike Luxury Flat On Gyulai Pal Будапешт

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити